Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İş bu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan Bio Magic sorumlu tutulamaz. © 2015 Copyright Bio Magic Tüm hakları saklıdır.
ŞAMPUAN
GERİ

Biomagic Argan Yağlı Şampuan – Kuru ve Yıpranmış Saçlar için
BioMagic Argan Yağlı Şampuan ferah ve temiz hissetmenizi sağlar, saçın nem dengesini ve yapısını iyileştirir. Saçları yumuşatır ve pürüzsüzleştirir, doğal bir parlaklığa kavuşturur. Hoş kokusu ile kendinizi tazelenmiş hissedersiniz.

BioMagic Keratinli Şampuan – Cansız ve Güçsüz Saçlar için
BioMagic Keratinli Şampuan ferahlık ve temizlik hissi sağlar. Keratin içeren zengin formülü saç yapısının güçlenmesine ve yıpranmış saç uçlarının onarılmasına yardımcı olur. Hoş kokusu ile kendinizi tazelenmiş hissedersiniz.


Biomagic Macadamia Yağlı Şampuan – Boyalı ve İşlem Görmüş Saçlar için
Biomagic Macadamia Yağlı Şampuan saçınıza daha fazla hacim ve yumuşaklık kazandırır. Saç renginizi soldurmadan ve saçlarınızı ağırlaştırmadan nazikçe temizler. Macadamia Yağı ile zenginleştirilmiş formülü, esnek ve pürüzsüz bir dokunuş verir. Saçı boyama işlemine karşı korurken saç rengine parlaklık katar.


BioMagic Bitki Özlü Şampuan – Kepekli ve Dökülen Saçlar için
BioMagic Bitki Özlü Şampuan, bitkisel karışımlar ile geliştirilmiş formülü sayesinde saç ve saç derisinin doğal yapısını dengeler. Kepek oluşumunu engeller ve fazla yağlanmayı önler. Saç yapısını besleyerek saç dökülmesini engeller ve saçınızı zarar vermeden arındırır. SÜLFAT İÇERMEZ